Svatý kopeček

kolekce kabelek a batohů

10 položek celkem
Navrhli a ušili jsme pro vás kolekci Svatý kopeček. U této kolekce si představte, že se procházíte úchvatnou krajinou Moravy - zelené vinice se rozprostírají podél kopců, slunce hýří teplými odstíny oranžové a čtvrtky v láhvích čekají na ochutnání. A teď si představte, že máte kabelku či batůžek s nádherným svatým kopečkem z Mikulova, která vám bude připomínat ty nejkrásnější momenty z vašich cest po této úchvatné oblasti. Kabelky jsou v základu v černé barvě se širokým spektrem hnědých barev, které vypadají až jako malované. Tato kolekce vám umožní nosit s sebou kousek Moravy, kdykoli budete chtít.
Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)