Sofi

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
32 položek celkem

Představujeme kabelku přes rameno i do ruky Sofi: dokonalý doplněk pro každou stylovou ženu na cestách. Tato krásná kabelka je vyrobena z vysoce kvalitní syntetické kůže, která je elegantní, ale zároveň pevná a lehká. Díky nastavitelnému ramennímu popruhu můžete kabelku Sofi pohodlně nosit přes rameno nebo i v ruce. Uvnitř kabelky najdete kapsu na zip a dvě menší otevřené kapsy, které jsou ideální pro uspořádání a zabezpečení drobných předmětů. A krásná barevně sladěná podšívka dodává této rozkošné kabelce dokonalý vzhled. S kabelkou Sofi budete moci nosit jen to nejnutnější ve velkém stylu. Neumožňuje však přenášet předměty velikosti A4.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)