Sandra

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
57 položek celkem

Představujeme vám novou crossbody kabelku Sandra, která byla navržena s ohledem na styl a funkčnost. Tato středně velká kabelka, vyrobená ze syntetické kůže a vybavená nastavitelným ramenním popruhem, je ideální na to, abyste s ní mohli vyjít kamkoli chcete. Uvnitř najdete kapsu na zip spolu se dvěma menšími otevřenými kapsami na nezbytné věci, jako je telefon, klíče a pouzdro na karty. Podšívka kabelky je barevně sladěná a navržená tak, aby doplňovala celkový vzhled a dojem z kabelky. Naším cílem bylo vytvořit kabelku, která bude atraktivní a praktická zároveň, a přesně to se nám podařilo. Kabelka Crossbody Sandra nejen skvěle vypadá, ale je pevně vyztužená, drží tvar a přitom je velmi lehká. Měli bychom však upozornit, že není vhodná pro nošení dokumentů velikosti A4.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)