Ruby

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
48 položek celkem

Představujeme malý batoh Ruby od Lucoto! Tento elegantní a stylový batoh je ideální pro každou příležitost, ať už jde o den strávený s přáteli nebo nákupy. Je vyroben ze syntetické kůže, je pevný a drží tvar, přesto je lehký a pohodlný. Lze jej nosit s uchy na ramenou nebo s uchem v ruce. Uvnitř se nachází kapsa na zip pro uložení nejdůležitějších věcí a dvě otevřené kapsy, do kterých se vejdou drobnosti, jako je peněženka, klíče a telefon. Vnitřek je podšitý barevně sladěnou látkou, která ladí s vnější stranou batohu. Má ideální velikost pro uložení vašich nezbytností, aniž by byl příliš objemný nebo těžkopádný. Upozorňujeme však, že neumožňuje přenášení formátu A4. Připravte se na to, že s tímto stylovým a univerzálním malým batohem Ruby od Lucoto uděláte dojem!

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)