Princi

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
35 položek celkem

Představujeme vám elegantní a stylovou malou kabelku a crossbody Princi. Tato kabelka je ideální pro každodenní použití a snadno se s ní dostanete z bodu A do bodu B. Je vyrobena ze syntetické kůže a navržena tak, aby si zachovala svůj tvar a zůstala lehká. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh vám umožní snadné přecházení od nošení v ruce k nošení přes rameno. Vnitřní prostor je stejně stylový jako vnější, s kapsou na zip a dvěma otevřenými kapsami pro uložení všech nezbytností. Barevně sladěná podšívka dodává jedinečný a stylový nádech. Má ideální velikost, aby se do ní vešly všechny vaše nezbytné doplňky, které vás provázejí na cestách.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)