Pony

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
61 položek celkem

Velká taška přes rameno Pony nabízí módní a praktické řešení pro každého spotřebitele, který si potrpí na styl. Tato krásně navržená kabelka je vyrobena z prvotřídní syntetické kůže a je ideální pro snadné přenášení všech každodenních nezbytností. Pyšní se ergonomicky tvarovanými popruhy, díky nim ji můžete pohodlně nosit na rameni s lehkostí. Uvnitř kabelky najdete praktickou kapsu na zip, která je ideální pro bezpečné uložení věcí, a dvě menší otevřené kapsy, ideální pro přenášení menších předmětů. Díky barevně sladěné podšívce si tato taška zachovává stylovou estetiku, zatímco její vyztužená konstrukce zajišťuje, že si taška zachovává svůj tvar a zároveň zůstává lehká pro pohodlné nošení. Tato velká taška přes rameno Pony je ideální na celodenní výlety nebo na přenášení dokumentů formátu A4.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)