Kde rádi šlapeme každý týden?

 

Svatojiřský les je pro nás skutečným rájem. Ponoření do tohoto lesa přináší pocit pokoje a uvolnění, jakmile zaslechnete první šumění listí pod nohama. Každé roční období zde přináší nové barevné podívané a měnící se zvukovou kulisu. Prameny svěží vody, nádherné rybníky, zvířata skrývající se ve stínech a široká škála květin a rostlin, to vše tvoří nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa.


Za celý den se někdy nesetkáme s jedinou duší. A tak jdeme, krok za krokem, po měkké lesní podlaze, obklopeni stromy a zvuky přírody a hovoříme o naší firmě. Diskutujeme o našich plánech a cílech, zatímco naše myšlenky a nápady jsou osvěžovány průzračným vzduchem a klidem tohoto místa. Svatojiřský les u Jabkenic se pro nás stává nejen útočištěm, ale také místem, kde nacházíme nové perspektivy a inspiraci pro naši práci. Je to něco jako naše pobočka na čerstvém vzduchu, kde můžeme svobodně a otevřeně myslet.


Chodíme jednou až dvakrát týdně a pokaždé s očekáváním nových dobrodružství. Je fascinující sledovat, jak se les mění z týdne na týden, jak se stromy a rostliny vyvíjejí a jak se ptáci a zvířata přizpůsobují ročnímu období. Každá návštěva Svatojiřského lesa u Jabkenic je pro nás darem a očekáváme s radostí naše další cesty.