Noti

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
36 položek celkem

Vítejte v brašně na notebook Noti, vašem dokonalém společníkovi pro práci, studium nebo volný čas! Tato prostorná a stylová brašna je vyrobena ze syntetické kůže a snadno pojme notebook o velikosti až 15,6 palce. Navíc si k ní můžete dokoupit crossbody doplněk a nosit ji přes rameno pro větší pohodlí. Její přední strana je navržena se dvěma praktickými kapsami na zip pro uložení drobností, jako je peněženka, klíče a sluchátka. Vnitřní prostor je vybaven kapsou na zip a dvěma menšími otevřenými přihrádkami, díky nimž můžete mít vše přehledně uspořádané. A pokud máte notebook větší než 15,6 palce, nemusíte se obávat - do brašny na notebook Noti se vejde maximálně 39,5 x 29 cm. V neposlední řadě je zadní strana brašny vybavena kapsou na zip, kterou lze ve spodní části rozepnout, což vám umožní zavěsit ji na rukojeť kufru pro větší pohodlí. S brašnou na notebook Noti budete mít vždy jistotu, že jsou vaše cennosti v bezpečí.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)