Nani

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
33 položek celkem

Představujeme vám malou kabelku Nani s řetízkem: naši krásně zpracovanou kabelku, která je navržena tak, abyste v ní mohli nosit své věci stylově. Tato kabelka je vyrobena ze syntetické kůže, vyztužená, aby si udržela svůj tvar, a zakončená barevně sladěnou podšívkou. Její stylový design z ní dělá dokonalého společníka na večerní procházku nebo každodenní dojíždění do práce a případný nastavitelný popruh vám umožní zvolit si požadovanou délku. Uvnitř tašky se nachází kapsa na zip pro uložení drobností, jako jsou klíče, peněženka a telefon. Nani je módní i funkční a její lehká konstrukce poskytuje pohodlí a snadné používání. Neobětujte módu ve prospěch funkčnosti - Nani má obojí. Vezměte prosím na vědomí, že kabelka Nani je určena na drobné předměty a nelze v ní nosit formát A4.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)