Moni

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
35 položek celkem

Představujeme vám malou kabelku na rameno Moni. Tato kabelka je vyrobena z kvalitní syntetické kůže, která je lehká, ale přitom si zachovává svůj tvar a je pevně vyztužená. Má pevný popruh o délce 70 cm, díky čemuž vám dokonale padne na rameno. Uvnitř kabelky najdete kapsu na zip a dvě menší otevřené kapsy na drobnosti, takže je ideální pro nošení jen toho nejnutnějšího. Bonusem je také podšívka, která je barevně sladěná s taškou. Tato taška je ideální pro dny, kdy chcete cestovat nalehko a zároveň udělat dojem. Je stylová, praktická a funkční, takže je ideálním společníkem na každý výlet. Jen mějte na paměti, že neumožňuje přenášení formátu A4.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)