Loli

Všechny naše typy:

15 položek celkem

Představujeme vám velkou tašku na rameno Loli, dokonalý doplněk pro každou příležitost. Ať už se chystáte obléknout na večerní akci, nebo jdete ven s přáteli a rodinou, naše taška přes rameno je dokonalým pomocníkem. Tato taška je vyrobena z nejkvalitnější syntetické kůže a je navržena tak, aby držela tvar a poskytovala dlouhá léta spolehlivého používání. Navíc je lehká a dostatečně prostorná pro přenášení formátu A4. Díky dvěma menším otevřeným kapsám a kapse na zip na vnitřní straně můžete mít všechny své věci uspořádané a v bezpečí. Podšívka je navíc barevně sladěna s vnější stranou tašky, což jí dodává stylový a sofistikovaný vzhled.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)