Lexi

Všechny naše typy:

30 položek celkem

Krásný a praktický kabelkobatoh Lexi je tady! Vyrobili jsme ho z kvalitní syntetické kůže a dali jsme si záležet, aby byl co nejpohodlnější. Lze ho nosit na rameni nebo na zádech, podle vaší volby. Dvě boční kapsy vám umožní si s sebou vzít to nejnutnější, a když otevřete batoh, uvidíte další kapsy na drobnosti, stejně jako kapsu na zip. A co víc, podšívka se dokonale barevně hodí k batohu, takže budete mít pocit, že nosíte malý kousek designového umění. Jestli chcete mít po ruce své soubory formátu A4 a přesto být jednoduše mobilní, tenhle batoh je pro vás to pravé.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)