Lemi

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
43 položek celkem

Představujeme kabelku na rameno s uchy Lemi od Lucoto! Ať už se chystáte do práce, na pochůzky nebo na večer do města, kabelka Lemi je ideální volbou pro každou příležitost. Tato středně velká kabelka je vyrobena z vysoce kvalitní syntetické kůže a je navržena tak, aby vaše věci byly v bezpečí. Uvnitř kabelky se nachází kapsa na zip a dvě menší otevřené kapsy pro rychlý přístup k drobným předmětům. Kabelka je podšitá barevně sladěnou látkou pro elegantní vzhled a je pevně vyztužená, aby si udržela svůj tvar. Do kabelky se snadno vejdou i dokumenty nebo předměty formátu A4. Nejlepší ze všeho je, že kabelka Lemi je lehká, takže se snadno nosí po celý den.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)