Joli

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
63 položek celkem

Joli je vyrobena z kvalitní syntetické kůže, která je pevná, ale zároveň dostatečně lehká, abyste se při jejím nošení cítili pohodlně. Tato stylová taška má po stranách dvě ucha, díky kterým ji můžete nosit na rameni a díky nastavitelnému ramennímu popruhu si ji můžete flexibilně přizpůsobit na délku ideální pro váš typ postavy. Uvnitř se nachází bezpečná kapsa na zip pro drobné předměty, které potřebujete mít v bezpečí, a dvě otevřené kapsy pro uložení dalších drobností. Měkká, barevně sladěná podšívka udrží vaše věci v bezpečí a dodá vašemu vzhledu další vrstvu stylu a sofistikovanosti. A díky mimořádně prostornému vnitřnímu prostoru pojme kabelka přes rameno Joli snadno předměty velikosti A4.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)