Jarry

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
55 položek celkem

Představujeme batoh Jarry, dokonalého společníka pro vaše každodenní potřeby. Tento batoh, vyrobený z odolné syntetické kůže, je dokonalou kombinací formy a funkce. Lze jej nosit buď s uchy na ramenou, nebo v ruce, takže je ideální na dojíždění do práce nebo vyřizování pochůzek. Uvnitř najdete kapsu na zip a dvě menší otevřené kapsy, které jsou ideální na drobnější předměty, jako jsou sluchátka nebo propisky. Podšívka je barevně sladěná s barvou batohu a nabízí skvělé kontrastní barvy. Batoh je pevně vyztužený, drží tvar, a přesto je neuvěřitelně lehký, takže se nebudete cítit zatížení. A co je nejlepší, snadno unese jakékoli předměty velikosti A4, takže je ideální pro každodenní používání. Ať už jste tedy na cestách, nebo jen hledáte stylový a praktický způsob, jak přenášet své nezbytnosti, batoh Jarry vám je k dispozici.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)