Jani

Všechny naše typy:

16 položek celkem

Představujeme velkou kabelku Jany. Tato kabelka je vyrobena ze syntetické kůže a její vnitřek je podšitý barevně sladěnou látkou, která dokonale ladí s vnějším vzhledem. Kabelka má uzavírání na zip. Uvnitř je kapsa na zip a dvě menší otevřené kapsy na drobnosti. Je pevně vyztužena, aby držela tvar, a navíc je dostatečně lehká na celodenní nošení. Kabelka je také všestranně použitelná pro nošení s uchy na rameni, nebo v ruce, nebo na crossbody přes rameno. Je dostatečně prostorná, aby se do něj vešly předměty velikosti A4.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)