Evi

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
49 položek celkem

Představujeme vám malou crossbody kabelku Evi. Tato stylová a funkční kabelka je vyrobena ze syntetické kůže a je dokonalým společníkem, ať už vás den zavede kamkoli. Má krátký popruh, za který jí můžete nosit na rameni, nebo ji lze nosit i přes rameno díky nastavitelnému popruhu. Uvnitř se nachází kapsa na zip a dvě menší otevřené kapsy na drobnosti, takže můžete mít vše v bezpečí a uspořádané. Podšívka je barevně sladěná s vnější stranou tašky a je pevně vyztužená, aby byla odolná a zároveň lehká. Tato kabelka není dostatečně velká na to, abyste v ní mohli nosit předměty formátu A4, ale vejdou se do ní všechny ostatní nezbytné věci. Určitě si Evi pořiďte a noste ji s sebou na příští výlet.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)