Boni

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
31 položek celkem

Představujeme vám stylovou crossbody kabelku Boni - dokonalého společníka pro každodenní život. Tato kabelka, vyrobená ze syntetické kůže, je navržena tak, aby byla neuvěřitelně lehká, a přesto je pevně vyztužená, aby držela tvar. Díky nastavitelnému ramennímu popruhu si ji snadno vezmete s sebou, ať už jdete na pochůzky, nebo míříte za dobrodružstvím. Uvnitř kabelky je kapsa na zip pro uložení menších předmětů a dvě menší otevřené kapsy na další věci. Barevně sladěná podšívka dodává kabelce elegantní vzhled. Přestože tato kabelka není schopna přenášet formát A4, je stále ideální pro všechny vaše každodenní věci - jako je telefon, peněženka, klíče a další. Připravte se na stylové vykročení s crossbody kabelkou Boni!

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)