Bety

Všechny naše typy:

Bety Vinci NAVRHLI A USILI JSME KOLEKCI VINCI. TATO KOLEKCE JE V ZAKLADNI S
Nahoru
Další produkty
50 položek celkem

Představujeme batoh Bety - dokonalého společníka na každodenní cesty, ať už míříte do práce, do školy, nebo jen tak ven! Tento středně velký batoh je vyroben ze syntetické kůže a jeho vnitřek je podšitý barevně sladěnou látkou, která dokonale ladí s vnějším vzhledem. Taška má dvě praktické kapsy na zip na přední straně, dále vnitřní kapsu na zip a dvě menší otevřené kapsy na drobnosti. Je pevně vyztužená, aby držela tvar, a navíc je dostatečně lehká na celodenní nošení. Batoh Bety je také všestranně použitelný pro nošení s uchy na rameni nebo v ruce a je dostatečně prostorný, aby se do něj vešly předměty velikosti A4. Ať už vyrazíte na pochůzky nebo jen tak na výlet po městě, tento batoh je pro vás ten pravý.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)