Bagbi

Všechny naše typy:

Nahoru
Další produkty
51 položek celkem

Představujeme kabelku Bagbi od Lucoto - ideální doplněk pro vaše každodenní potřeby. Tato prostorná kabelka, vyrobená ze syntetické kůže, pohodlně spočívá přes rameno díky nastavitelnému popruhu, který vám umožní přizpůsobit si vzhled a pocit. Uvnitř najdete kapsu na zip a dvě menší otevřené kapsy pro uložení menších věcí a podšívka je barevně sladěná se zbytkem kabelky. Kabelka Bagbi je vyztužená a navržená tak, aby si udržela svůj tvar, ale zůstala úžasně lehká. Navíc je dostatečně velká na to, abyste v ní mohli nosit předměty velikosti A4, takže je ideální volbou pro moderní ženu na cestách. Doufáme, že si kabelku Bagbi od Lucoto zamilujete.

Design
Nelíbí se? Jiné barevné provedení?
Žádný problém :-) Napište, či zavolejte a určitě spolu vytvoříme Vaší novou originální Lucotku :-). Prosím z materiálů a barev, které jsou použity u současných kolekcí.
Rychlík
Potřebujete ušít Lucotku dříve?
Pokud na objednávku spěcháte z důvodu oslav, výročí ap. dejte nám prosím vědět, pokusíme se termín zkrátit. Váš požadavek na bližší termín dodání vám musíme potvrdit.
Sleva
10% sleva pro věrné zákazníky!
Akce a výprodeje u nás nečekejte, máme pouze jednu pozornost, a to je 10% sleva pro druhý a každý další nákup u nás. Moc nás to těší, když Lucotka není sama ve skříni :-)